Hliníkový stojan, formát A2

Kód: 205
3 012,90 Kč 2 490 Kč bez DPH
Skladem

Oboustranný hliníkový stojan menšího formátu A2 slouží jako reklamní poutač. Jeho umístění je  možné jak v interiéru, tak v exteriéru. Stojan velice dobře odolává vlivům počasí. Hliníkový stojan je velice oblíbený pro vyvěšení volebních lístků. Užitná plocha stojanu je 8 ks formátu A4. Informačhí materiály jsou kryty antireflexní folií.

Materiál: tělo - hliníkové profily o šířce 32 mm + krycí čirá antireflexní folie; Barva: eloxově stříbrná; Rohy: oblé; Formát stojanu: A2 tj. 420 x 594 mm; Rozměr viditelné plochy pro plakáty: 402 x 576 mm; Způsob uchycení plakátu: zaklapávací rámy po obvodu stojanu; Celkové rozměry stojanu šířka x výška: 465 x 999 mm; Počet A4 na 1 stranu stojanu: 4; Celkový počet A4 na obě strany: 8; Hmotnost stojanu: 7,3 kg; Umístění: exteriér i interiér

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranný stojan formátu A2 je vyroben z hliníkových profilů o šířce 32 mm. Princip vkládání a vyndávání vložených  materiálu je velice jednoduchý. Po obvodu stojanu jsou umístěny čtyři zaklapávací rámy. Jeden po druhém jemnou silou nejprve odklapněte. Rámy drží průhlednou reflexní folii, která se díky odklapnutým rámům uvolní. Folii vyndejde ze stojanu a na plochu stojanu vyskládejte požadovaný informační materiál (volební lístky, jiné informační letáky aj). Jakmile máte letáky rozmístěny, stačí klaprámy zaklapnout na původní pozici. Klaprámy svým tlakem zafixují folii a vložené letáky.

Stojan je vhodný pro vnitřní i vnější použití, odolává vlivům počasí.

Standardně je dodáván v eloxové stříbrné barvě, rohy oblé.

Formát stojanu A2 420 x 594 mm

Rozměr viditelné plochy pro plakáty 402 x 576 mm

Celkové rozměry šířka x výška 465 x 999 mm

Na 1 stranu stojanu se vejde 4 x A4, celkem tedy 8 x A4.

Hmotnost stojanu 7,3 kg

Stojan je vhodný pro vyvěšení volebních lístků nebo jiných obecních informací. Informačhí materiály jsou kryty antireflexní folií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany k vyvěšení volebních lístků
Hmotnost: 7.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: