Paraván pro oddělení prostoru, 4 dílný

Kód: 412
3 146 Kč 2 600 Kč bez DPH
Čekáme na naskladnění
Položka byla vyprodána…

Velice lehký a vzdušný paraván pro oddělení prostoru je praktickým oddělovacím prvkem, který může být využit v různých typech interiérů. Celkový rozměr rozloženého paravánu je šířka 224 cm x výška 171 cm. Rozměr jednoho dílce ce cca 56 cm x 171 cm. Na levé a pravé straně jsou umístěny kovové kotvící nožky. Délka jedné nožky je 30 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paraván pro oddělení prostoru dokáže vytvořit dokonalý soukromý prostor kdekoliv, kde je to potřeba. Konstrukce je vyrobena z kovového rámu z uhlíkové oceli. Spojovací svorky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu. Kovový rám se potahuje polysterovou tkaninou o gramáži 180g/m2, která je opatřena PA povlakem. Textilní tkanina je v černé barvě, povrch je voděodolný a dokáže blokovat pronikání slunečních paprsků.

Paraván pro oddělení prostoru se skládá ze čtyř jednotlivých dílců, které jsou spojeny k sobě plastovými svorkami. Díky tomu je vytvořena pomyslná dělící stěna. Tímto způsobem je možné oddělit jak soukromý prostor, obývák od pracovny. Je možné tuto dělící stěnu také využít v kancelářích, jako předěl mezi dvěma pracovišti a podobně.

Sestavení stěny je možné v jednom člověku podle pokynů v návodu. Upozorňujeme, že vzhledem k materiálu látky doporučujeme látku před montáží vyžehlit.

Celkový rozměr rozloženého paravánu je šířka 224 cm x výška 171 cm.

Rozměr jednoho dílce ce cca 56 cm x 171 cm. Na levé a pravé straně jsou umístěny kovové kotvící nožky. Délka jedné nožky je 30 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Volební zástěny a paravány
Hmotnost: 6.5 kg
Materiál konstrukce: Kovový rám - uhlíková ocel
Materiál látka: Polysterová tkanina o gramáži 180g/m2, opatřena PA povlakem
Voděodolné: Ano
Dodáváno smotnované: Ne
Rozměr jednoho dílu: 56 cm x 171 cm
Celkový rozměr: 224 x 171 x 30 cm
Celková hmotnost: 6,5 kg
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 27.5.2024
Ano