Stojan áčko oboustranný, černobílá

Kód: 212
3 617,90 Kč 2 990 Kč bez DPH
Skladem

Reklamní stojan áčko se skládá z kovové konstrukce v komaxitově bílé barvě. Součástí stojanu je dodávaná plastová deska s oboustranným textem VOLBY v horní části. Ve spodní části cedule je  umístěn text VOLEBNÍ MÍSTNOST a směrová šipka. Text je totožný na obou stranách desky. Šipka je orientovaná stejným směrem. Cedule má černobílou barvu. Stojan je možné použít jak v interiéru, tak v exteriéru.

Materiál: kov; Barva: komaxit bílá; Rozměr kovové konstrukce: 5 x 60 x 110 cm; Určené do: exteriér i interiér; Rozměr desky: 50 x 80 cm; Tloušťka PVC: 3 nebo 5 mm; Barevné provedení desky: černobílá; Text oboustranný: ANO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojan Áčko je vyroben z ocelového rámu stříkaného komaxitovou bílou barvou. Deska vyrobena z HPS o síle 3 mm s oky pro uchycení na stojan. Stojan slouží pro směrování k volební místnosti. Stojan je určen jak pro vnitřní, tak pro venkovní použítí. Plastová deska je stálobarevná (nedochází k zažloutnutí). DESKA BUDE BEZ UVEDENÍ ROKU, OSTATNÍ TEXT ZŮSTÁVÁ.

Text na desce je umístěn na obou stranách. Stojan je oboustranný. Šipka jde stejným směrem. Na pohledové straně doprava, na zadní straně doleva.

Deska má rozměr 50 x 80 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reklamní stojany áčko
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: